Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które nierzadko zachodzą na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, jakie nierzadko zapadają na czole, w stronach oczu a ust. Dzięki zabiegowi rysy pacjentki stoją się łagodniejsze, a osoba ładniejsza i robiąca młodziej.

Opis zabiegu

Botoks jest wstrzykiwany w mięśnie osiągające się w stronie oczu, czoła lub ust. Przed zabiegiem lekarz oczyszcza skórę preparatem bezalkoholowym. Sposób nie jest bolesny i powodowany istnieje bez znieczulenia. Zabieg jest 15 minut. Efekt botoksu zachowuje się przez prawie 6 miesięcy. Po ostatnim okresie wykonanie botoksu słabnie, tylko u niektórych pacjentek efekty chowają się nawet przez 10 miesięcy.

Stworzenie do sposobie

Do botoksu nie jest reklamowane specjalne przygotowanie, pacjentka nie musi dokonywać dodatkowych badań. Pożądana jest rada lecznicza oraz powszechny wywiad.

Przeciwwskazania do sposobie

Przed wstrzyknięciem botoksu lekarz dokładnie odwiedza miejsce zabiegu. Jeżeli na roli pojawi się stan zapalny lub intensywny trądzik, odpowiednie będzie odłożenie zabiegu do czasu wyleczenia. Botosku nie wstrzykuje się gdy pacjent zażywa środki przeciwbólowe lub przeciwgorączkowe zawierające substancje rozrzedzające krew. Sposobu nie sporządza się osobom w trakcie miesiączki, bo w współczesnym toku żyje ochota do krwawienia.

Po wstrzyknięciu botoksu

Po środka skóra pacjenta jest schładzana i smarowana kosmetykiem z witaminą K, który hamuje powstawaniu siniaków. Chory nie powinien się schylać ani chronić przez liczby trzy godziny. Widać toż wywołać spłynięcie botoksu w obcą grupa osób. Doskonałe rezultaty są widoczne po dwóch tygodniach, tylko u poszczególnych pacjentek pojawiają się już nowego dnia. Po dwóch tygodniach obowiązkowa jest konsultacja kontrolna, podczas której lekarz sprawdza, czy botoks podzielił się równomiernie oraz czy reklamowane są ewentualne zmiany.

Opis admin

Check Also

Pielęgnowanie okolic oczu kremami to wyłącznie wstęp projektu

Reklama: Botoks Bydgoszcz Pielęgnowanie okolic oczu kremami to jedynie wstęp projektu – ” Nie planuję …