Jak napisałem członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są obecnie na ostatniej prostej.

Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na ostatniej prostej.

Sprawą, nad którą zarząd Barcelony w gorących miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Ta umowa Argentyńczyka obowiązuje zaledwie do czerwca kolejnego roku, a nikt w siedzibie Katalonii nie myśli sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już wtedy stawał się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w sytuacji nowego kontraktu prowadzone są z Argentyńczykiem od blisko czterech miesięcy. W obecnym etapie najważniejsze osoby w Związku rozmawiały także z piłkarzem, jak a jego starym – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy uważają się już w zaawansowanej fazie i działają tylko tych elementów kontraktu, z którymi nie będzie już żadnych problemów w myśli zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w myśli nowej umowy robione były w zaciszach gabinetów. Zamieniłoby się to po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), jeśli do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie kolejnej zgody z Messim to sprawa kilku najbliższych tygodni.

Nie ważna więc wykluczyć, że także w miesiącu na oficjalnej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na jaką wszyscy czekamy od początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

Opis admin

Check Also

Godzina spokojnej jazdy na rowerze pozwala spalić około 500 kalorii. Oraz wówczas bez ogromniejszego trudu!

Godzina spokojnej podróży na rowerze pozwala spalić około 500 kalorii. Również wtedy bez intensywniejszego trudu! …