Kurtka a pracownik konstrukcje

Wbrew pozorom, wyszukanie właściwej kurtki akurat nie jest otwarte. Nie wystarczy bowiem wkroczyć do sklepu, ściągnąć z wieszaka pierwszą kurtkę, jaka wpadła nam w oko i zmierzać do waluty.

stoprocent
kurtki stoprocent
Tak jedno kiedy w przykładzie innych ubrań, przy wyborze okrycia wierzchniego należy się skupiać swoim modelem figury. Dzięki ostatniemu będziemy znać, jaki rodzaj także elementy wybrać, a których się wystrzegać.
Typ konstrukcje “klepsydra” – szerokie ramiona, przestronny biust, wąska talia, szerokie biodra
Figura “klepsydra” doskonale będzie wyglądać w ciasnej, dopasowanej na wszelkiej długości, dłuższej kurtce. Pożądany jest pasek w talii, choćby nie zawsze konieczny.
Rodzaj figury “jabłko” – szerokie ramiona, wielki biust, szerokie biodra, bez wcięcia w talii
Ten wariant konstrukcji tak spogląda w cieńszych kurtkach. Wydatny brzuch dobrze ukryje fason peleryny, natomiast w wypadku młodszego obwodu można wystąpić na pasek, jaki “stworzy” wcięcie w talii.
Rodzaj konstrukcje “gruszka” – wąskie ramiona, mały biust, wzięcie w talii, szerokie biodra
Osoby o osobie gruszki powinny wybierać kurtki ze zdobioną górą – wszelkie naszywki, zdobienia, pagony są tu mile widziane. Proporcje sylwetki wyrównają też większe rękawy. Przyda się także pasek albo zwężenie w talii, ale wybrać będzie ponad okrycie o wyglądu peleryny.
Typ figury “kielich” – szerokie ramiona, wielki biust, wąskie biodra
Właściwym wyborem przy takim kliencie postawy jest kurtka z niewielką górą, dekoltem również umacnianym dołem ze ściągaczem, czyli tak nazywana “bombka”. Warto zwrócić uwagę, i nie posiada poduszek bądź pagonów, jakie rozwijają ramiona.
Rodzaj konstrukcje “kolumna” – wąskie ramiona, niewielki biust, wąskie biodra
Tego gatunku figura wymaga kurtki, jaka doda jej kobiecych kształtów. Najtrafniejszy wybór to normalnej długości lub znaczne okrycie, z podstawowym paskiem albo zwężeniem w przestrzeni talii.
Końcówka zimy więc niewątpliwy punkt, aby rozejrzeć się za kurtką na ewentualny czas. W dużo sklepach trwają wyprzedaże kurtek zimowych. Możemy się tam dostarczyć w najelegantsze fasony zawinąć w nic mniejszych wartościach niż normalne.

Opis admin

Check Also

Zdominowanie z erudycji

Nadarza się niejednokrotnie, że gość pyta, jak czeka typowy mityng Anonimowych Alkoholików. W owym produkcie …